Wemenders.com - kozacy popierają inicjatywę!

portal o depresji

Kozacy.org wspierają różnorakie działania, które mają na celu pomoc ludziom, dlatego dziś zapraszamy wszystkich na portal Wemenders.com, którego zadaniem jest pomoc ludziom chorym na depresję.

Na portalu wemenders.com, kierowanym przez fundację Wemenders, osoby które potrzebują pomocy, znajdą rzeczową pomoc i informacje. Po pierwsze, ważnym elementem wstępnej diagnozy i leczenia depresji jest test na depresję. Pozwala on szybko zdiagnozować problem.

Następnym etapem jest pomoc. Pomoc specjalistów i lekarzy w ośrodkach leczenia depresji. Portal Wemenders.com oferuje również konsultacje on-line dotyczące depresji, dostępne pod tym linkiem, wraz z bazą placówek - http://wemenders.com/pl/depresja-pomoc.aspx

Przedostatnim elementem portalu, jest baza wiedzy. Szczegółowe artykuły dotyczące tej choroby, fachowa literatura, forum o depresji oraz pomoc konsultanta, gwarantuje zwycięstwo z walce z depresją. Na samym końcu będziemy mogli przeczytać historie ludzi którym ta walka się udała i którzy mówią jednym głosem - depresję można wyleczyć!

line

Logowanie

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.