Faza Grupowa

Podział pierwszej fazy Mistrzostw na grupy znajdziesz poniżej wraz z terminarzem. Istnieje możliwość przełożenia meczów na proponowane poniżej terminy:

Termin #1: Poniedziałek, 15 maj: 20:30.
Termin #2: Wtorek, 16 maj: 20:30.
Termin #3: Środa, 17 maj: 20:30.
Termin #4: Czwartek, 18 maj: 20:30.
Termin #5: Piątek, 19 maj: 20:30.

W celu checi zmiany, prosimy o poinformowanie organizatora Mistrzostwa via e-mail (warrengda@gmail.com) lub via Steam (Cossacks 3 - Mistrzostwa Polski) - Podamy Ci dane kontaktowe do Twoich przeciwników z grupy, z którymi ustalisz nowy termin gry.


- no title specified


GRUPA A

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

[WH]Ataman

2

0

4

0

6

2

Kojot12233

1

1

2

3

2

3

Pietras

0

2

1

4

1

             

[WH]Ataman vs Kojot12233 Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0

Kojot12233 vs Pietras Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 2-1

Pietras vs [WH]Ataman Sobota, 13 maj: 17:00 – wynik: 0-2

             

GRUPA B

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

Artur

2

0

4

0

6

3

Stralus

0

0

0

0

0

2

Maves

1

1

2

2

3

             

Artur vs Stralus Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0 (mecz oddany walkowerem)

Stralus vs Maves Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 2-0 (mecz oddany walkowerem)

Maves vs Artur Piątek, 18 maj: 20:30 – wynik: 0-2

             

GRUPA C

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

2

Sir_Artius

1

1

2

2

3

1

Mikul

2

0

4

0

6

3

Kasim

0

2

0

4

0

             

Sir_Artius vs Mikul Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 0-2

Mikul vs Kasim Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 2-0

Kasim vs Sir_Artius Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik: 0-2

             

GRUPA D

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

Jakubasd

2

0

4

1

5

3

IloveCompany

0

2

0

4

0

2

Shiffer

1

1

3

2

4

             

Jakubasd vs IloveCompany Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0

ILoveCompany vs Shiffer Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 0-2 (mecz oddany walkowerem)

Shiffer vs Jakubasd Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik: 1-2

             

GRUPA E

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

[-WN-]Robtre

2

0

4

0

6

3

Kozak-Piotrek

0

2

0

4

0

2

Squirtle

1

1

2

2

3

             

[-WN-]Robtre vs Kozak-Piotrek Niedziela, 14 maj: 20:15 – wynik: 2-0

Kozak-Piotrek vs Squirtle Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 0-2

Squirtle vs [-WN-]Robtre Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik: 0-2

             

GRUPA F

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

Prosty_Gra

2

0

4

0

6

2

[CK]Sake

1

1

2

2

3

2

Subson

0

2

0

4

0

             

Prosty_Gra vs [CK]Sake Sobota, 13 maj: 20:00 – wynik: 2-0

[CK]Sake vs Subson Poniedziałek, 15 maj: 20:30 – wynik: 2:0

Subson vs Prosty_Gra Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik: 0-2

             

GRUPA G

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

[Zbik]Furjoza

2

0

4

0

6

2

Krasz

1

1

2

2

3

3

Nudanudanuda

0

2

0

4

0

             

[Zbik]Furjoza vs Krasz Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0

Krasz vs Nudanudanuda Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik 2:0 (mecz oddany walkowerem)

Nudanudanuda vs [Zbik]Furjoza Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik: 0:2 (mecz oddany walkowerem)

             

GRUPA H

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

[PR]Ernest

2

0

4

0

6

3

Franek_22__1

0

2

1

4

1

2

Michal_benzyn

1

1

2

3

2

             

[PR]Ernest vs Franek_22__1 Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0

Franek_22__1 vs Michal_benzyn Niedziela, 14 maj: 17:00 – wynik: 1:2

Michal_benzyn vs [PR]Ernest Niedziela, 14 maj: 20:00 – wynik 0:2

             

GRUPA I

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

1

Maul

3

0

6

0

9

2

Robas333

2

1

4

2

6

4

Zajefajny

0

3

0

6

0

3

Uszatek517

1

2

2

4

3

             

Maul vs Robas333 Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 2-0

Zajefajny vs Uszatek517 Sobota, 13 maj: 19:00 – wynik: 0-2 (druga gra w/o dla Uszatka517)

Robas333 vs Zajefajny Niedziela 14 maj: 17:00 – wynik 2-0 (mecz oddany walkowerem)

Uszatek517 vs Maul Sobota 13 maj: 20:00/21:00 – wynik: 0-2

Maul vs Zajefajny Niedziela 14 maj: 20:00 – wynik: 2-0

Robass333 vs Uszatek517 Niedziela 14 maj: 20:00 – wynik: 2-0 (mecz oddany walkowerem)

             

GRUPA J

             

Pozycja

Zawodnik

Wygrane Mecze

Przegrane Mecze

Wygrane Potyczki

Przegrane Potyczki

Punkty

2

Wijasbartosz

1

1

1

2

3

3

Majorek

0

2

0

4

0

1

Lukasz0924

2

0

4

0

6

             

Wijasbartosz vs Majorek Poniedziałek, 15 maj: 20:30 – wynik: 2:0 (mecz oddany walkowerem)

Majorek vs Lukasz0924 Niedziela 14 maj: 17:00 – wynik: 0:2 (mecz oddany walkowerem)

Lukasz0924 vs Wijasbartosz Niedziela 14 maj: 20:00 – wynik 2:0

             

ZAWODNICY NIEPRZYDZIELENI (oczekujący na grupę lub niepotwierdzony udział w MP)

             

Kacpeleq

         

Longesarm

         
             

ZAWODNICY BIORĄCY UDZIAŁ W MP OD 2 RUNDY

             

[GP]Fenek

         

[GP]Konda

         

[-WN-]Stalman

         

Mickh

         

[NCW]Monte

         

[PKS]Mad

         

line

Logowanie

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 3 gości.