Artykuł sponsorowany- Prezenty z Gwiezdnych Wojen

Kto z nas za młodu nie rajcował się perypetiami bohaterów Star Wars? Gwiezdne Wojny to fenomen nie tylko w tematyce science fiction, lecz w całej historii kinematografii. George Lucas wykreował historię i bohaterów do tej pory wspominanych przez kinomaniaków jako coś co zmieniło oblicze filmu w latach 70 i 80 poprzedniego wieku. A teraz specjalnie dla Was fani Luke'a Skywalkera, Jedi i całej reszty powstał sklep internetowy oferujący gadżety Star Wars dostępne wcześniej tylko dla mieszkańców Europy Zachodniej i Ameryki.

Jako, że produktów w magazynach sklepu Cinema Store jest multum, zaprezentujemy tutaj część z nich posegregowanych według okazji na jakie mogą być sprezentowane.

Zacznijmy od starszych kinomaniaków, czyli co kupić na wieczór kawalerski? Odpowiedź jest banalnie prosta. Nie ma lepszego upominku dla najlepszego kumpla niż miecz świetlny od Hasbro lub eFX. Po ślubie życie rycerza zmienia się diametralnie. Częściej musi stawiać opór złym siłom (fochy żony) oraz wyjeżdzać na bitwy (wizyta u teściowej), więc dajmy mu szansę na chwilowe odrealnienie się ze swoim własnym mieczem świetlnym w łapie. Może i nie znajdzie tutaj takich przeciwników jak Darth Maul, czy Lord Vader, ale za to będzie mogł spuścić z siebie powietrze w walce z wyimaginowanymi wrogami świata.

Dla młodszych fanów Gwiezdnych Wojen polecamy figurki Star Wars. A dla najmłodszych pluszowe odpowiedniki głównych bohaterów sagi. Od najmłodszych lat starajmy się kształtować w naszych dzieciach pojęcie dobra i zła. Niech to będzie dla nich praktyczna nauka na przyszłość. Niech chłopacy wyrosną na praworządnych i odważnych mężczyzn jak Obi Wan Kenobi, a dziewczynki niech wezmą przykład z księżniczek Padme i Leia- najbardziej kobiecych filmowych bohaterów.

Jesteśmy pewni, że nasze gadżety Star Wars spełnią wymagania starszych i młodszych fanatyków gwiezdnej sagi Georga Lucasa. Nie zastanawiaj się, tylko odwiedź naszą witrynę www.cinemastore.pl

line

Logowanie

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.